OGRES
CENTRA
PAMATSKOLA

Ir sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks.

Šis laiks ir brīdis, kad apstājamies no ikdienas skrējiena, atskatāmies uz aizvadīto gadu un cenšamies viens otru iepriecināt mazliet vairāk… Ziemassvētku laiks ir īstais brīdis, lai mācītos apzināties, ka patiesam priekam nav vajadzīga ne liela bagātība, ne dārgas dāvanas, bieži pietiek ar labu nodomu un siltu sirdi. Tāpēc arī šogad, Ogres Centra pamatskolas kuplā saime ir sagatavojusi īpašu Ziemassvētku gaidīšanas kalendāru, ar 24 lodziņiem mazam pārsteigumam katru dienu, lai iepriecinātu, uzjautrinātu, sasildītu, liktu padomāt, izvērtēt, atskatīties uz lietām, sapņot, plānot vai vienkārši pavadīt laiku kopā ar ģimeni un skolas biedriem.

Katru dienu atver īpašo pārsteiguma lodziņu un priecājies līdzi. Seko, cik dienas ir palikušas līdz Ziemassvētkiem.

Lai skaists šis svētku laiks!

+371 65044521

epasts@epasts.lv

© 1992 - 2024. Visas tiesības aizsargātas.
Šajā vietnē esošo materiālu pārpublicēšana atļauta tikai ar atsauci uz šo vietni.