OGRES
CENTRA
PAMATSKOLA

17. aprīlī skolas aulā noslēdzās 4. – 6. klašu skolēnu patstāvīgās darbības posms dabas procesu izpētē „Skolēns eksperimentē”, kurā tika demonstrēti dažādi eksperimenti jaunāko klašu skolēniem:

Savus darbus jaunāko klašu skolēniem demonstrēja:

Boriss Bitko, Edijs Leimanis, Darians Steks-Eglītis, Katrīne Ābele, Raivo Būmerts, Dārta Misēviča un Emīlija Šlusareka, Elza Ieviņa, Hanne Nadīne Nedviga, Valters Stukāns un Tomass Stepulāns, Zemgus Ziņģītis, Dārta Marta Stepāne un Melānija Prūse, Henrijs Beinārs, Kristofers Pasatovs, Lauris Pētersons, Elizabete Pelse un Elizabete Mackaite, Dārta Žigaite un Madara Roze, Tomass Lūkins, Nora Kalviņa un Gerda Saliņa, Emīls Priede, Timurs Voravko, Kristers Pintāns, Roberts Paeglis.

+371 65044521

epasts@epasts.lv

© 1992 - 2024. Visas tiesības aizsargātas.
Šajā vietnē esošo materiālu pārpublicēšana atļauta tikai ar atsauci uz šo vietni.