OGRES
CENTRA
PAMATSKOLA

Ogres Centra pamatskolā skolēniem laika posmā no 2023. gada 6. oktobra līdz 2023. gada 20. oktobrim norisinājās 9 interesantas un izglītojošas nodarbības par Eko konstruktoriem, kuru laikā tika iegūtas jaunas salikšanas iemaņas un prasmes, un tika saliktas gandrīz 200 lidmašīnas un kuģi ar skolēnu radīto dizainu un noformējumu. Eko konstruktori ir izgatavoti no speciāli sagatavota papīra, ir videi draudzīgi, un ir lieliska alternatīva plastmasas konstruktoriem un pavadītajam laikam elektroniskajās ierīcēs.

Nodarbības notika projekta „Eko konstruktoru pasaule 2023” ietvaros, kas norisinājās pateicoties Ogres pašvaldības finansiālajam atbalstam projektu konkursā “Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam”, Ogres Centra pamatskolas atbalsta biedrības iniciatīvai, kā arī Ogres Centra pamatskolas skolēnu radošajam darbam, interesei un skolotāju atbalstam.

+371 65044521

epasts@epasts.lv

© 1992 - 2024. Visas tiesības aizsargātas.
Šajā vietnē esošo materiālu pārpublicēšana atļauta tikai ar atsauci uz šo vietni.