OGRES
CENTRA
PAMATSKOLA

Margaritas Stārastes jubilejas konkurss 1. – 4. klašu skolēniem.

Vai Tu jau  esi lasījis  brīnisķīgās bērnu  grāmatiņas, tādas kā “Balti tīri sniega vīri”, “Ziemas grāmata”, “Deg eglītes svecītes”, “Ziemassvētku pasakas”, “Pasakaini sniegi snieg”?  Šo grāmatu autore ir bērnu iemīļota rakstniece un ilustratore Margarita Stāraste. Māksliniece ilustrējusi aptuveni 100 gan pašas, gan citu autoru sarakstītās grāmatas – pasakas, dzejoļus, tēlojumus un tautasdziesmas. 

 Ziemas mēnesī februārī mēs atzīmējam Margaritas Stārastes 110 gadu jubileju. Tādēļ! 

Ogres Centra pamatskolas bibliotēka, sadarbībā ar Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļu, aicina piedalīties konkursā “Margaritai Stārastei 110”. Konkurss aicina ciemoties bibliotēkā un doties izzinošā piedzīvojumā Margaritas Stārastes grāmatu lappusēs.

Lai piedalītos konkursā, jādodas uz skolas bibliotēku un jāpaveic īpaši uzdevumi. Pēc tam jādodas uz Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļu, kurā arī būs jāpaveic kāds uzdevums. Ja uzdevumi būs pabeigti gan skolas bibliotēkā, gan Ogres Centrālajā bibliotēkā, būs iespēja piedalīties pārsteiguma balvas izlozē, ko sarūpējusi izdevniecība ”Zvaigzne ABC”.

Noklausies Margaritas Stārastes “Ziemas pasakas”!

Noskaties animācijas filmiņas “Zīļuks” un “Sārtulis”  , kuras veidotas pēc Margaritas Stārastes stāsta motīviem. Spēlē atmiņas spēli un iepazīsti Margaritas Stārastes ilustrācijas par ziemas tēmu! Klikšķini uz kartiņām un meklē pāri!

+371 65044521

epasts@epasts.lv

© 1992 - 2024. Visas tiesības aizsargātas.
Šajā vietnē esošo materiālu pārpublicēšana atļauta tikai ar atsauci uz šo vietni.