OGRES
CENTRA
PAMATSKOLA

Sestdien, 20.aprīlī, skolā tiek rīkots vecāku padomes atbalstīts pasākums “Labo darbu diena”, uz kuru esam aicināti mēs visi kopā ar bērniem. Dienas plānā dažādi sīkie darbiņi - teritorijas apzaļumošana, zaļās klases sagatavošana, puķu kastu izgatavošana, āra soliņu krāsošana, koku apzāģēšana, bruģa plākšņu pielīdzināšana utt. vai iekšā skolā (lietus laikā). Pasākuma ilgums 3-4 stundas. Pabeidzot kopīgos darbiņus - rezultātu apspriešana pie tējas, pīrādziņiem un līdzpaņemtajiem gardumiem.

Pieteikšanās pie savas klases vecāku padomes pārstāvja.

Pasākums brīvprātīgs. Pasākums tiks filmēts un fotogrāfēts.

Skola darboties gribētājus nodrošinās ar darba cimdiem, materiāliem un instrumentiem.

Saliedēsimies darot labas lietas kopā!

+371 65044521

epasts@epasts.lv

© 1992 - 2024. Visas tiesības aizsargātas.
Šajā vietnē esošo materiālu pārpublicēšana atļauta tikai ar atsauci uz šo vietni.