OGRES
CENTRA
PAMATSKOLA

Karjeras nedēļa 2023 Ogres Centra pamatskolā no 16. – 20. oktobrim.

Nākamnedēļ, pēdējo nedēļu pirms brīvlaika, pavadīsim noskaidrojot skolēnu nākotnes profesijas un mīļāko krāsu. Seko līdzi informācijai e-klasē un ievēro, kas katru dienu jāvelk mugurā. Skolā noskenē QR kodu un piedalies krāsainā karjeras aptaujā.

Krāsaini - krāsaina ikdiena!

Tēma: Prasmes (Eiropas Prasmju gads)

Nosaukums: Tavs prasmju portfelis.

Aicinam vecākus uz klasi stāstīt par savām profesijām!

Mērķis: palīdzēt skolēniem izzināt un iepazīt savas dzimtas, ģimenes un kaimiņu vai citu skolēnu vecāku izvēlētās profesijas un vaļaspriekus, kas skolēniem palīdzētu izveidot savu šī brīža “Profesiju un vaļasprieku  koku”.

Vairāk informācijas e-klasē.

© 1992 - 2024. Visas tiesības aizsargātas.
Šajā vietnē esošo materiālu pārpublicēšana atļauta tikai ar atsauci uz šo vietni.