Ilgi gaidītais ēdināšanas konkurss ir noslēdzies, un šī diena nesa pārsteigumu ikvienam – šodien pateicības balvas saņēma pilnīgi visas klases! Tāpēc mūsu skolas ēdnīcā šodien valdīja neparasts satraukums, prieks un īsta svētku atmosfēra skaisti klāti galdi, pateicības, baloni un saldajā gardas zemenes.
Šis konkurss mums visiem ir bijis brīnišķīgs mācību process. Vairāku mēnešu garumā katrs skolēns ir audzis, mācījies un pilnveidojis savus ieradumus. Šodien mēs varam droši teikt: visi skolas bērni ir apguvuši pašu svarīgāko – prasmi cienīt citu darbu un rūpēties par savu vidi.
Lielu padies saka mūsu skolas ēdnīcas darbinieces.
Tiecamies uz izcilību kopā ar pilsētas talismaniem!
Aprīlis skolas ēdnīcā ir aizvadīts uz ļoti darbīgas un pozitīvas nots. Konkurss par labāko galda kultūru turpinās, un mēs ar lepnumu vērojam, kā mūsu skolēni pilnveido savus ieradumus – kārtīgi nolikti trauki, tīras galda virsmas un cieņpilna attieksme pret skolas darbiniekiem ir kļuvusi par mūsu ikdienas standartu.
Šodien mūs ēdnīcā apciemoja arī pilsētas mīlētie talismani un ciemiņi – Čiekurs un Konfekte! Viņu klātbūtne ienesa ne tikai smaidus un prieku, bet arī atgādināja, cik svarīgi ir rūpēties par mūsu kopīgo vidi un būt draudzīgiem vienam pret otru.
Pateicoties teicamai galda kultūrai, par aprīļa uzvarētājiem kļūst:
Šomēnes vēlamies īpaši uzteikt arī tās klases, kuras uzrādīja lieliskus rezultātus un kurām līdz galvenajai balvai pietrūka pavisam maz. Jūsu pūles ir pamanītas! Paldies par aktivitāti un augsto atbildības sajūtu 1.a, 1.b, 1.d, 1.g, 2.c, 3.a, 3.b, 3.j un 4.b klasēm.
Sveicam aprīļa laureātus un sakām lielu paldies Čiekuram un Konfektei par uzmundrinājumu! Aicinām visas klases nezaudēt azartu arī maijā – lai labas manieres, smaids un savstarpēja cieņa rotā mūsu kopīgās maltītes ik dienu!

Pavasara pirmais mēnesis skolas ēdnīcā ir pagājis košās krāsās un ar lielisku paraugu galda kultūrā. Konkurss par sakoptāko vidi un pieklājīgāko uzvedību turpina iedvesmot mūsu skolēnus – arvien biežāk dzirdami sirsnīgi "paldies" pavārītēm, un galdi pēc maltītēm paliek arvien tīrāki.
Marts mums ir pierādījis, ka labas manieres un rūpes par apkārtējo vidi kļūst par dabisku mūsu skolas ikdienas sastāvdaļu. Ir prieks vērot, kā skolēni ne tikai bauda maltīti, bet arī apzināti domā par to, lai aiz sevis atstātu kārtību.
Šīs klases ēdnīcā gaidīja īpaši klāti galdi un svinīga atmosfēra kā pateicība par viņu izcilību un pašdisciplīnu.
Šomēnes vēlamies izcelt arī klašu dežurantus, kas rūpējās par klases galda nokopšanu pēc maltītes. Par ļoti labu, atbildīgu un aktīvu dežurantu darbu īpašu uzslavu saņem: 3.j, 3.a, 3.c, 3.e, 2.j, 2.b, 1.c un 1.e klases. Paldies dežurantiem par jūsu palīdzīgo roku!
Sveicam visus uzvarētājus un sakām lielu paldies katram skolēnam, kurš piedalās šajā konkursā. Turpināsim iesākto – lai cieņa pret ēdienu, darbu un vienam pret otru mūs pavada katrā skolas dienā!
Arī februārī turpinājās konkurss par galda kultūru skolas ēdnīcā. Skolēni arvien vairāk pievērsa uzmanību ne tikai tam, ko viņi atstāj pēc sevis pēc ēšanas, bet arī kā viņi ēd un, vai pasakās pavārītēm par garšīgo maltīti. Sakopti galdi, kārtīgi nolikti trauki un cieņpilna attieksme pret ēdienu kļuva par ikdienas ieradumu daudzās klasēs.
Priecājamies redzēt, ka skolēni apzinīgi rūpējas par savu ēšanas vidi un cenšas samazināt pārtikas atkritumu daudzumu. Šomēnes īpaši izcēlās tās klases, kuras ar savu uzvedību un attieksmi parādīja lielisku piemēru citiem. Februāra mēneša konkursa uzvarētāji ir 1.c, 1.d, 1.e, 2.c, 2.g, 3.a un 3.b klases .
Viņus ēdnīcā sagaidīja svinīgs noformējums un īpaša ēdienkarte kā pateicība par centību un atbildīgu rīcību.
Sveicam uzvarētājus un pateicamies visām klasēm par iesaisti konkursā! Lai skaista galda kultūra, cieņa pret pārtiku un veselīgi ēšanas paradumi kļūst par neatņemamu mūsu skolas ikdienas daļu!

Gada sākumā skolas ēdinātāji izsludināja konkursu 1.-4. klasēm, kuras mēķis bija veicināt skolēnu izpratni par veselīgiem ēšanas paradumiem, skaistu galda kultūru un atbildīgu attieksmi pret pārtiku, lai samazinātu pārtikas atkritumus skolas ēdnīcā.
Liels bija prieks un pārsteigums mums visiem šodien, ieraugot ēdnīcā balonus, ziedus un pat neierastus galda klājumus ar baltiem galdautiem. Janvāra mēneša uzvarētāji, kas saņēma šo pārsteigumu un svētku pusdienas no īpašās ēdienkartes bija 1.c, 1.e, 2.d, 3.c, 3.j un 4.d klases. Malači!
Sveicam konkursa uzvarētājus un lepojamies ar jūsu centību! Novēlam arī turpmāk saglabāt sakoptus un glītus galdus, ievērot galda kultūru un rūpēties par pārtiku, samazinot tās atkritumu daudzumu. Lai šī pozitīvā attieksme un labie ieradumi turpinās ne tikai februārī, bet kļūst arī par ikdienas paradumu visai skolai!

Izmantojiet iespēju!
No 1. līdz 28. februārim aicinām skolēnu vecākus apmeklēt Ogres Centra pamatskolas ēdnīcu katru darba dienu no plkst. 12.15 līdz 14.00 un nogaršot mūsu lielisko pavārīšu sarūpētos gardos ēdienus!
Ne tikai skolēni, bet arī Jūs varat baudīt siltu, veselīgu un mājīgu maltīti tieši skolas ēdnīcā. Tas ir lielisks veids, kā iepazīt skolas ēdienkarti un atklāt jaunas garšas, kas iepriecina gan mazos, gan lielos!
Ogres Centra pamatskola aicina savus 1.–4. klašu skolēnus piedalīties īpašā Ēdinātāju konkursā, kas norisināsies no 2026. gada 12. janvāra līdz 28. maijam.
Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par veselīgiem ēšanas paradumiem, skaistu galda kultūru un atbildīgu attieksmi pret pārtiku, vienlaikus samazinot pārtikas atkritumus skolas ēdnīcā.
🔸 ESMU GARDI PAĒDIS!
Mēs mācāmies ēst tik, cik varam apēst! Tiek vērtēts pusdienu pārpalikumu daudzums, salīdzinot to ar sākotnējiem rādītājiem. Uzvar tie, kuriem šķīvjos paliek vismazāk pāri (pārpalikumus nosver pavāres).
🔸 ESMU PIEKLĀJĪGS UN KLUSS!
Ēdam mierīgi un ar cieņu:
Vērtēšana notiek pa klašu grupām:
Veicināšanas balva
Katra mēneša beigās par uzvarētāju tiek atzīta klase ar labākajiem rezultātiem, kas saņem balvu – iespēju izvēlēties maltīti no īpašas ēdienkartes!
Ēdam gudri, uzvedamies pieklājīgi un rūpējamies par vidi kopā!
Hei, skolēn!
Vai tā nav lieliska ziņa? Turpmāk otrdiena un ceturtdiena skolā būs "OCP zupu dienas".
Nestāvi rindā, bet zupu dienās no plkst. 12.00 - 14.30 ēd zupu, neko nemaksājot!
Ēst zupu ir ne tikai veselīgi, bet arī stilīgi, jo tas ir lielisks veids, kā uzņemt svarīgas uzturvielas, piemēram, vitamīnus un minerālvielas. Zupas ir viegli sagremojamas un var palīdzēt uzlabot gremošanas sistēmu, kas ir svarīgi aktīviem jauniešiem.
Esi stilīgs, uzēd zupu!