
18.maijā mūsu skolā norisinājās angļu valodas viktorīna 3.–6. klašu skolēniem. Katra klase bija izvirzījusi četrus drosmīgākos un atjautīgākos pārstāvjus, kuri ar lielu degsmi un zināšanām pārbaudīja savas prasmes. Viktorīnas uzdevumi aptvēra visa mācību gada laikā apgūtās tēmas – gan vārdu krājumu, gan gramatiku.
🏆 Viktorīnas rezultāti:
Sirsnīgi sveicam uzvarētājus un pateicamies visiem dalībniekiem par drosmi, zināšanām un pozitīvo attieksmi. Paldies arī skolotājiem par ieguldīto darbu un iedvesmu!
Rakstu sagatavoja Samanta Gudovska, angļu valodas skolotāja






















